PİRİ REİS EVLERİ HAKKINDA

Meram Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü Kentsel Dönüşüm Kapsamında kurulmasına öncülük ettiği Piri Reis Evleri Konut Yapı Kooperatifi Aymanas Mahallesi sınırlarında yer almaktadır.

Ahmet Özcan Caddesi ile Karaman Caddesi’ne yakın lokasyonda ve yeni açılacak Alparslan Türkeş Caddesi’ne cephe olan Piri Reis Evleri Konut Yapı Kooperatifi toplama 56.525 m² arsa alanına sahip olup 2 ayrı parselde Zemin + 7 kattan 14 blok ve 852 daire olarak inşa edilecektir.

23.500 m² sosyal yaşam alanı içerisinde yeşil alan, çocuk oyun alanları, spor alanları ve yürüyüş yolları ile site sakinlerine ferah ve konforlu bir yaşam sunacak olan projede her daire için 1 adet kapalı otopark yapılacaktır.

Projede yer alacak yaklaşık 5100 m² ticari alanlar site sakinlerinin yanı sıra yakın çevredeki mahallelilerin de ihtiyaçlarını karşılayacak ve bölgeye ayrıca değer katacaktır.

Piri Reis Evleri Konut Yapı Kooperatifi’nde arsa sahipleri için 4, üyeler için de 4 farklı büyüklükte daire bulanacak olup zemin katlar için üyelik alınmayacaktır. 


PİRİ REİS EVLERİ HAKKINDA

Konumumuz

İletişim Bilgileri

İletişim formu aracılığıyla bizlere istek ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

  • Adres

    Aymanas Mahallesi. Gölçayır sokak. No:8/1 Meram/Konya

  • Telefon

    0332 357 37 37

  • EMAIL

İLETİŞİM FORMU

Tasarım